GENTA ISAMILI OFICIAL
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 nje mesazh per ju

Go down 
AuthorMessage
genta ismaili

genta ismaili

Posts : 8
Join date : 2009-08-23

PostSubject: nje mesazh per ju   Sun Sep 13, 2009 10:01 am

tung te gjithve me ne fund gjeta pak koh qe te ju shkruaj perseri .... ndjehem aq e lumtur kur lexoj dhe shikoj te gjitha ato gjera aq mahnitese qe shkruani ....... ju falenderoi nga zemra te gjithve.......
ju a po ju pelqen forumi ....
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: nje mesazh per ju   Tue Sep 29, 2009 8:26 am

gezohem shum genta .... edhe un shpresoj qe ju pelqen
Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
bessaPosts : 1
Join date : 2010-01-10

PostSubject: Re: nje mesazh per ju   Sun Jan 10, 2010 3:54 am

ej genta a bon me ma jep e-mail-in tend te luteem....genta I LOVE YOUU....you are nr.1.......tung klm genta(L)
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: nje mesazh per ju   

Back to top Go down
 
nje mesazh per ju
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
genta ismaili :: mesages-
Jump to: