GENTA ISAMILI OFICIAL
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 videoteka e gentes 2009

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: videoteka e gentes 2009   Mon Aug 24, 2009 11:44 am

VIDEOTEKA ne EXPRESS LIVE KTV me GENTA ISMAJLIN

Videoteka e kesaj se premte ka prezentuar videot muzikore te kengetares Genta Ismajli, ne kuader te emisionit zbavites "Express Live" te televizionit KTV. Ky emision, praktikon qe cdo te premte te prezentoj videoteken e ndonji kengetari apo kengetareje. Ideja eshte mjaft e qelluar por ka shume mangesi. Ashtu si ne fillim te emisionit, nje shikues i painformuar mire per krijimtarine e artistit ne fjale, mbetet gati njesoj i hutuar dhe i painformuar edhe ne mbarim te emisionit. Kam percjelle me vemendje disa edicione te kesaj rubrike javore dhe kam verejtur se programi nuk jep informacione te dobishme lidhur me videot muzikore si p.sh. cili video produksion e ka punuar, viti kur eshte punuar, kush eshte kompozitori dhe tekstshkruesi i kenges etj. Dhe pastaj mund te flitet per te "berat dhe zhberat" e prapaskenes. Keto te dhena jipen aty-ketu gjate bisedes por jo me nje precizitet gazetaresko profesional sic duhej te ishte. Emisioni si i tille eshte i kote!

Videoteka e Genta Ismajlit, deri me tani permban keto videoklipe:

Dridhem
Pranoje
Pse Te Dua Ty
Luj Me Mu
Kthehu
Posesiv
Krejt e Din
Sa Ilace
Nje Here Ne Vit
Skllav Ti Kurre S'Do Jesh
VIDEOTEKA ne EXPRESS LIVE KTV me GENTA ISMAJLIN

Videoteka e kesaj se premte ka prezentuar videot muzikore te kengetares Genta Ismajli, ne kuader te emisionit zbavites "Express Live" te televizionit KTV. Ky emision, praktikon qe cdo te premte te prezentoj videoteken e ndonji kengetari apo kengetareje. Ideja eshte mjaft e qelluar por ka shume mangesi. Ashtu si ne fillim te emisionit, nje shikues i painformuar mire per krijimtarine e artistit ne fjale, mbetet gati njesoj i hutuar dhe i painformuar edhe ne mbarim te emisionit. Kam percjelle me vemendje disa edicione te kesaj rubrike javore dhe kam verejtur se programi nuk jep informacione te dobishme lidhur me videot muzikore si p.sh. cili video produksion e ka punuar, viti kur eshte punuar, kush eshte kompozitori dhe tekstshkruesi i kenges etj. Dhe pastaj mund te flitet per te "berat dhe zhberat" e prapaskenes. Keto te dhena jipen aty-ketu gjate bisedes por jo me nje precizitet gazetaresko profesional sic duhej te ishte. Emisioni si i tille eshte i kote!

Videoteka e Genta Ismajlit, deri me tani permban keto videoklipe:

Dridhem
Pranoje
Pse Te Dua Ty
Luj Me Mu
Kthehu
Posesiv
Krejt e Din
Sa Ilace
Nje Here Ne Vit
Skllav Ti Kurre S'Do Jesh


[b]VIDEOTEKA ne EXPRESS LIVE KTV me GENTA ISMAJLIN

Videoteka e kesaj se premte ka prezentuar videot muzikore te kengetares Genta Ismajli, ne kuader te emisionit zbavites "Express Live" te televizionit KTV. Ky emision, praktikon qe cdo te premte te prezentoj videoteken e ndonji kengetari apo kengetareje. Ideja eshte mjaft e qelluar por ka shume mangesi. Ashtu si ne fillim te emisionit, nje shikues i painformuar mire per krijimtarine e artistit ne fjale, mbetet gati njesoj i hutuar dhe i painformuar edhe ne mbarim te emisionit. Kam percjelle me vemendje disa edicione te kesaj rubrike javore dhe kam verejtur se programi nuk jep informacione te dobishme lidhur me videot muzikore si p.sh. cili video produksion e ka punuar, viti kur eshte punuar, kush eshte kompozitori dhe tekstshkruesi i kenges etj. Dhe pastaj mund te flitet per te "berat dhe zhberat" e prapaskenes. Keto te dhena jipen aty-ketu gjate bisedes por jo me nje precizitet gazetaresko profesional sic duhej te ishte. Emisioni si i tille eshte i kote!

Videoteka e Genta Ismajlit, deri me tani permban keto videoklipe:

Dridhem
Pranoje
Pse Te Dua Ty
Luj Me Mu
Kthehu
Posesiv
Krejt e Din
Sa Ilace
Nje Here Ne Vit
Skllav Ti Kurre S'Do Jesh

Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
 
videoteka e gentes 2009
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» UPDATED[MediaFire]3 Idiots • 2009 • 550MB • X264 DVDRiP • English SubTitles •
» Revised Guidelines on Index-Based Pricing for Procurement of Petroleum, Oil, and Lubricant Products
» Implementation of Revised IRR
» Umm An-Nu'man
» Eligibility to Submit bids ( 2nd bidding ) after disqualified due to failure to comply with all the bid requirements in the 1st bidding..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
genta ismaili :: intervista te ndryshme-
Jump to: