GENTA ISAMILI OFICIAL
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 genta flet per mardheniet e saj me milotin

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: genta flet per mardheniet e saj me milotin   Mon Aug 24, 2009 11:37 amGENTA


Genta: Marrëdhënia ime me Milotin, jo në krizë.Këngëtarja e njohur kosovare Genta Ismajli ka lancuar një cikël të ri të fotografive të cilat i ka punuar fotografi i njohur Fadil Berisha. Fotografitë e Gentës janë paraqitur në facebook kurse pritet që ato të pushtojnë edhe kopertinat e revistave kosovare.
Në verë të këtij viti Genta Ismajli ka realizuar albumin e saj si dhe një spot që është
lancuar nëpër mediat e Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë. Për dallim prej viteve të tjera
Genta Ismajli sivjet nuk ka qenë shumë e pranishme nëpër festivale. Paraqitja e saj e fundit
ka qenë në festivalin “Kënga Magjike”.
Ndërkaq, kohëve të fundit qarkullojnë përsëri thashetheme që lidhja e saj me Milotin është në
krizë. Por, Genta kishte thënë gjatë promovimit të saj se Miloti është njeriu me të cilin ajo
ndihet më se miri në botë
Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
 
genta flet per mardheniet e saj me milotin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
genta ismaili :: intervista te ndryshme-
Jump to: