GENTA ISAMILI OFICIAL
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 dridhem*********

Go down 
AuthorMessage
gentiana

gentiana

Posts : 132
Join date : 2009-08-20

PostSubject: dridhem*********   Mon Aug 24, 2009 6:54 am

Edhe ku do qe te shkoj une
Të gjith me shikojn
Vetëm ti gjithë larg me rrine bëhesh se m'injoron
Hajde mu afrohesh shiko se si un vallzoj
Hajde afrohu pranë meje

Ref x2:
Trupin tim te bukur dridhi dridhi
Bylyzikt ne dor i silli silli
Buzt e mija t´zjarrta pesh të qojn.

Te gjith kan dëshir te flasin dhe te jen me mu
Vetem ti gjith larg me rine e une vec ty te du

Hajde mu afrohesh shiko se si un vallzoj
Hajde afrohu pran meje


Ref x5:
Trupin tim te bukur e dridhi dridhi
Bylyzikt ne dor i silli silli
Buzt e mija te zjarrta pesh te qojn.

Ref x4:
Trupin tim te bukur dridhi dridhi
Bylyzikt ne dor i silli silli
Buzt e mija t´zjarrta pesh të qojn.
Back to top Go down
View user profile
 
dridhem*********
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
genta ismaili :: albumi i pra ''mos me shiko-
Jump to: