GENTA ISAMILI OFICIAL
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 e pa mundur

Go down 
AuthorMessage
gentiana

gentiana

Posts : 132
Join date : 2009-08-20

PostSubject: e pa mundur   Mon Aug 24, 2009 6:24 am

Çdo gjë është e mundur
Nuk besoj më verbërisht
Paska edhe njerëz t`prisht
Paska njerëz që prishin lumturin

Çdo gjë është e mundur
Dallëndyshet mund të kthehen n'dimër
Në janar te cel qershi
Vec unë, unë më kurrë s'do t'jem me ty

Ref. 2x

E pamundur
Është e pamundur thash
Kur më flisnin se me tjetrën të kan par
Unë u binda, vet u binda kur te pash,
A është e mundur se dhe ti je tradhëtar?!!

Çdo gjë është e mundur !
Nuk besoj më verbërisht
Paska edhe njerëz t`prisht
Paska njerëz që prishin lumturin

Çdo gjë është e mundur
Dallëndyshet mund të kthehen n'dimër
Në janar te cel qershi,
veq unë,unë më kurrë s'do t'jem me ty
Ref.x2

E pamundur
Është e pamundur thash
Kur më flisnin se me tjetrën të kan pa
Unë u binda, vet u binda kur të pash
A është e mundur se edhe ti je tradhëtar?!!
Back to top Go down
View user profile
 
e pa mundur
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
genta ismaili :: zero zero-
Jump to: