GENTA ISAMILI OFICIAL
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 relax*****

Go down 
AuthorMessage
gentiana

gentiana

Posts : 132
Join date : 2009-08-20

PostSubject: relax*****   Mon Aug 24, 2009 6:21 am

Monotoni asgje s´funkcionon
ty zemer per mu ste intereson
merr ca dit pushim relax
nuk durohet ky koleps
sonte (mos harro)
une pres pergjigjien tende
(me trego)
e sonte du meu tranu
e du diqka me kendu....nanananana
e le te dehem ne krahet te tua dej dikur ohhhh

ref:
Ne nje vend ekzotik
dua pak romantik po le te jet te safari
oh baby come on le te jem ........
me ty ne shkretiiiiiiiiiii ohhhhhh
Ne nje vend ekzotik
dua pak romantik po le te jet te safari
oh baby come on le te jem ........
me ty ne shkretiiiiiiiiiii ohhhhhh

Ti sdo te degjosh per kerkesa tmia
tretmane lluksoze dua ma te mira
tregom tash si dot ja bejm
dhe ku dote shkojm me mir do te kalojm ohh
ti sonte mos harro
pergjigjien me trego
ti merr naj dit te lire
ta kalojme sa me mir
po du meu tranu
po du diqka me knu
nananananananann ohhh ........

ref:
Ne nje vend ekzotik
dua pak romantik po le te jet te safari
oh baby come on le te jem ........
me ty ne shkretiiiiiiiiiii ohhhh (2x)
Back to top Go down
View user profile
 
relax*****
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
genta ismaili :: zero zero-
Jump to: