GENTA ISAMILI OFICIAL
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 qmimet e gentes

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: qmimet e gentes   Sun Aug 23, 2009 8:17 am

Genta merr çmimin e parë të “Çelësi muzikor 2009”, në SHBA dhe Kanada


Përfaqësuesit e “Zico Company” njoftuan se fitues i çmimit të parë të festivalit të muzikës moderne “Çelësi muzikor 2009” për SHBA e Kanada, është zgjedhur këngëtarja e popullarizuar Genta Ismajli. Kjo e ka kënaqur shumë këngëtaren kosovare, e cila në fakt sa herë merr pjesë nëpër festivale apo kompeticione të ndryshme, vlerësohet me çmimin e parë.

Ka pasur në fakt, shumë komente lidhur me çmimin e marrë nga Genta. Shumë fansa e adhurojnë, duke i nxjerrë në pah ngjyrimet më të bukura që ka në zë apo edhe imazh, ndërkohë që disa të tjerë mendojnë se Genta nuk bën muzikë, duke përmendur këtu edhe emra të tjerë si Nora Istrefi apo edhe këngëtare të tjera kosovare. Gjithsesi, Genta është duke shijuar fitoren, ndërkohë që këtë gëzim po e ndan me të dashurin e saj, Milotin.
Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
 
qmimet e gentes
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
genta ismaili :: carer-
Jump to: