GENTA ISAMILI OFICIAL
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 6:36 am

Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 6:36 am

Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 6:36 am

Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 6:38 am

Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 6:38 am

Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 6:39 am

Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 6:39 am

Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 6:40 am
Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 6:45 amBack to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 6:47 am


Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 6:50 amBack to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 6:51 am

Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 8:04 am

Genta Ismajli - Vali ranch 2009


Photo by: Gena $)


[ Dash a comment ] [ 9 comments ]


# Posted on Monday, 27 July 2009 at 5:11 PM


Genta Ismajli - Vali ranch
[ Dash a comment ] [ 8 comments ]


# Posted on Monday, 27 July 2009 at 5:08 PM


Genta Ismajli - Hi Move Rtv21

Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 8:09 am

Linna & Genta Ismajli - Ne emsionin "Lidhja me nesh"


Te dielen duke filluar nga ora 20:00, ne RTK ne emisionin "Lidhja mes nesh",do te mund ta shikoni Genta Ismajlin mysafire te dyte e emisionit,mirepo Genta eshte takuar edhe me nje fanse te ciles ia kane bere befasi per shkak se ajo gjate gjithe kohes kur Teuta i ka thene asaj vajzes qfare deshiron,ka thene se dua qe vetem nje here ta takoi Genta Ismajlin. Pastaj ia kane bere befasine, qe te takohet me Genten, mirepo Genta jo vetem qe eshte nje kengetare e mire dhe shume e thjeshte eshte edhe shume humane; ajo i ka ndihmuar asaj vajzes me nga nje rrogë per qdo muaj per familjen e vete. Per ta shikuar ngjarjen me mire atehere qendroni para Tv-s te dielen duke filluar nga ora 20:00 ne RTK.


Info & photos by: Linna $)


[ Dash a comment ] [ 21 comments ]


# Posted on Friday, 17 July 2009 at 6:02 PM


Linna & Genta Ismajli - Ne emsionin "Lidhja me nesh"
[ Dash a comment ] [ 13 comments ]


# Posted on Friday, 17 July 2009 at 6:02 PM


Genta Ismajli - Ne emsionin "Lidhja me nesh"
[ Dash a comment ] [ 8 comments ]


# Posted on Friday, 17 July 2009 at 6:01 PM


Genta Ismajli - Ne emsionin "Lidhja me nesh"

Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
gentiana

gentiana

Posts : 132
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 1:44 pm

Back to top Go down
View user profile
gentiana

gentiana

Posts : 132
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 1:45 pm

Back to top Go down
View user profile
gentiana

gentiana

Posts : 132
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 1:47 pm

Back to top Go down
View user profile
gentiana

gentiana

Posts : 132
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 1:50 pm

Back to top Go down
View user profile
gentiana

gentiana

Posts : 132
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 1:52 pm

Back to top Go down
View user profile
gentiana

gentiana

Posts : 132
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 1:53 pm

Back to top Go down
View user profile
gentiana

gentiana

Posts : 132
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Sun Aug 23, 2009 1:53 pm

Back to top Go down
View user profile
gentiana

gentiana

Posts : 132
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Mon Aug 24, 2009 7:06 am

Back to top Go down
View user profile
gentiana

gentiana

Posts : 132
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Mon Aug 24, 2009 7:20 am

GENTA


Genta Ismajli ne nje emision ne Tv Mitrovica.
Disa nga pyetjet qe ia kane be Gentes jane:
-A keni ndonjë ves apo shprehi që nuk iu pëlqen tek vetja?
Genta:Po,ndoshta jam pak nervoz në moment por kthehem menjëherë,ky është vesi im edhe pak harroj(haha),se kam shumë obligime dhe prej obligimeve sjam veq unë mendoj se të gjithë artistët,këngëtarët që kanë obligime shumë harrojnë pak.Ky është vesi im që e kisha përmirësuar.

-Na trego se çfarë të pëlqen të bëni në jetë?
Genta:Qka më pëlqen...Mem pëlqy valla isha shku veq në deti edhe kisha nejt tanë kohën qaty edhe kisha naejt as punë as kurgjo(haha),joo..,po boj hajgare më pëlqen me lexu,lexoj shumë më pëlqen më relakson,më pëlqen me ndëgju muzikë nganjëherë edhe serioze është relaksim për mua ,po edhe i dua pushimet pse jo...

-Planet e Gentës në të ardhmen:
Planet e mia në të ardhmen janë që ta njeh Gentën e tërë bota dhe do të mundohem të punoj për atë që dua ta arrij..


-Mesazhi i GENTËS për rininë:
Të shkollohen sa më shumë,larg drogave,respektojeni njëri-tjetrin,mos i humbisni shpresat për asgjë në jetë,gjithçka në jetë realizohet vetëm nëse ke besim ne vetëvete...Iu duaa shumeee...

Back to top Go down
View user profile
gentiana

gentiana

Posts : 132
Join date : 2009-08-20

PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   Mon Aug 24, 2009 7:40 am


GENTA
GENTA
GENTABack to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme   

Back to top Go down
 
foto te gentes ne intervista dhe emisione te ndryshme
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Der Mohnesee Dam!
» Provocative Advertising

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
genta ismaili :: Your first category :: galeria-
Jump to: