GENTA ISAMILI OFICIAL
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 kenga ' NJE LUTJE '

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: kenga ' NJE LUTJE '   Sat Aug 22, 2009 5:37 am

Une me te mir e ti me te keq
Me ka mbetur veç nje lutje
A po ndahemi
Se s'po shkon me tutje

Jam merzitur me ty
Lirisht gjeje dikend tjeter
Dhe persose
Zanatin e vjeter

Ref.x2
Tash, vetes mos ja bë rrafsh
E din se qka te pret
Kur do te mbetesh vet
Tash,vetes mos ja bë rrafsh
Nisja e qaj me lot
Qe me ke humbur sot

Nuk esht koha tani
Ti degjoj pallavrat tua
Esht genjeshter
Qdo fjal qe e thua

Jam merzitur me ty
Lirisht gjeje dike tjeter
Dhe persose
Zanatin e vjeter

Ref.x2
Tash, vetes mos ja bë rrafsh
E din se qka te pret
Kur do te mbetesh vet
Tash,vetes mos ja bë rrafsh
Nisja e qaj me lot
Qe me ke humbur sot
Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
 
kenga ' NJE LUTJE '
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
genta ismaili :: possesiv-
Jump to: