GENTA ISAMILI OFICIAL
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 kenga ' ME HARE'

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 95
Join date : 2009-08-20

PostSubject: kenga ' ME HARE'   Sat Aug 22, 2009 5:36 am

Me hare, me hare
me hare ,me hare te vallëzojmë
Me hare te këndojme
me hare ,me hare te vallëzojmë

Vera lëshoj vapën, dielli më ledhaton
Fryma mirret ndryshe,shpirti fillon vallëzon
Zemra rrah me tepër, dridhet nga lumturia
Ritmi me bën t'dridhem si dhe melodia
Me hare të këndoj
Gëzim të përjetoj
Dhe mos të ndalem
Të vall'zoj!

Refreni(2x)
Me hare, me hare
me hare , me hare të këndojmë
Me hare, të këndojmë
me hare , me hare të vallëzojmë

Vallëzojmë pa pushim
unë lojën s'mund ta ndal
jetoj për këtë ritëm
pa të unë jetë nuk kam
vera kur te ikën
më humb një dashuri
dua të shijoj
dua më të të rri.
Me hare të këndoj
Gëzim të përjetoj
Dhe mos të ndalem
Të vall'zoj!

Refreni(2x)
Me hare, me hare
me hare , me hare të vallëzojmë
Me hare, të kendojme
me hare ,me hare të vallëzojmë
Back to top Go down
View user profile http://gentaismaili.net
 
kenga ' ME HARE'
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
genta ismaili :: possesiv-
Jump to: